*kongrelive’a kimler giris yapabilir : kongrelive üzerinde gerçekleştirilen tüm akademik eğitimler sağlık çalışanlarına yöneliktir. Kayıt formu doldurarak kayıt olmanız halinde kişisel beyanınızla sağlık çalışanı olduğunuzu kabul ve taahhüt etmektesiniz.

* Kullanıcıdan hangi kişisel bilgilerin toplandığı : Üyelik sistemi dahilinde, kullanıcılarımızdan ad, soyad, uzmanlık dalı, çalıştığınız kurum, bulunduğunuz şehir, telefon, mail adresi, bilgileri gibi tüm iletişim bilgileri dahil istenmektedir. Bu bilgiler kongrelive Sanal Eğitim Platformu üzerinden gerçekleştirilen eğitim faaliyetlerine katılım ile ilgili ölçme ve değerlendirme raporlamalarının oluşturulmasında kullanılacaktır.

* İletişim bilgilerinin kongrelive tarafından nasıl kullanılacağı : İletişim bilgileriniz uzmanlık dalınız ile doğrudan yada dolaylı ilgili diğer eğitim faaliyetlerinin size bildirimi amacıyla yine kongrelive duyurularının gönderimi şeklinde kullanılacaktır. Bilgileriniz şirket bünyemizde, güvenli olarak, sunucularımızda korunmaktadır.

* kongrelive tarafından üyelerine yönelik yapılacak tüm duyurularda, duyurunun yine kongrelive tarafından geldiğini belirtecek ibare yer alacaktır. Bu ibare kongrelive logosunun duyuru üzerinde yer alması şeklinde olacaktır.

* kongrelive’ın verileri üçüncü taraflara nasıl aktardığı : Katılmakta olduğunuz eğitim faaliyeti içinde sponsor firma yada bilimsel içeriği sağlamakta olan Tıp Derneği v.b. tarafların olması halinde, kayıt yaptırmış olduğunuz eğitim faaliyetine katılmanız halinde bu proje paydaşları ile katılımcıların raporlaması dahilinde bilgileriniz paylaşılabilecektir. Proje paydaşı olan Dernek, İlaç Endüstrisinde çalışmakta olan firmalar ve olası diğer sponsorlar tarafından bu verilerin korunması ve sadece kendi kurum bünyelerinde bulundurması, her ne koşul ve şartlarda olursa olsun, paylaşmaması, bu kurum ve kuruluşların sorumluluğu altındadır.

* Bu bilgilerin nasıl değiştirileceği veya silineceği ya da nasıl kapsam dışında kalınacağı : Üyelik bilgilerinde değişiklik veya üyeliği silme işlemi ile birlikte, tüm bilgiler kullanıcının talebi ile gerçekleşmektedir.

* Web Sitemiz’e girilen bilgilerin güvenliği için turuncu bilisim altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Üyelerimizin Web Sitemize girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

* turuncu bilisim, söz konusu bilgileri yasal sorumluluklar ve yukarıda belirtilen durumlar dışında herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.